درباره ما

درباره پالیز

ماموریت و چشم انداز ما

Our Mission & Vision

ما یک شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزاری هستیم که نیازهای کسب و کار امروز و فردا را تأمـــین می کنیم.شرکت ما از طریق عملیات اخلاقی، پاسخگو و ســـودآور تلاش دارد تا محیط کاری رضایت بخشی را برای کارکنان، خدمــات بیدریغ برای مشــتریان، ارزش افـــزوده برای سهامــداران و روحیه مسئولیــت پذیری مشــترک بــرای جامعه مان فراهم سازد.

تاریخچه پالیز

شرکت فن آوران ارتباطات پالیز که در اوایل سال 1381 تأسیس گردید، هم اکنون یکی از شر کت های پیشرو در زمینه ارائه محصولات نرم افزاری تحت وب و راهکارهای اختصاصی فن آوری اطلاعات و ارتباطات برای کسب و کار مبتنی بر اینترنت می باشد.این شرکت با بکارگیری مدل ها و متدولوژی های منحصر به فرد و بهرمندی از کارشناسان مجرب و متخصص خدماتی را به مشتریان خود ارائه می نماید که به لحاظ هزینه اثربخش و از نظر تکنولوژی، برتر می باشند.

شرکت فن آوران ارتباطات پالیز با تمرکز بر روی توسعه نرم افزارهای تحت وب اقدام به تولید زیرساخت نرم افزاری نموده است که ایجاد، توسعه، یکپارچه سازی و مدیریت برنامه های کاربردی تحت وب را بسیار آسان می سازد.

خدمات این شرکت در محورهای زیر با بهترین کیفیت ارائه می شوند:
  • تدوین راهبردهای وب
  • معماری محتوایی
  • طراحی سایت، اینترانت و پورتال
  • طراحی نرم افزار
  • طراحی و پیاده سازی بانک اطلاعاتی
  • امنیت فضای تبادل اطلاعات
  • مشاوره و نظارت

ارزش های عملیاتی

اخلاق گرایی:
ما کسب و کارمان را با مشتریان و در بازار، منصفانه و منسجم اداره می کنیم. ما از رفتار منصفانه و عـــادلانه با کارکنانمان اطمینان حاصل می کنیم.ما اطلاعات کامل و صحیح برای سهامدارانمان فراهم می کنیم. عمل به ارزش هایمان را در جامعه دنبال می کنیم.

پاسخگویی:
انتظارات مشتریانمان را شناسایی کرده و تعهداتمان را در زمان معین انجام می دهـیم. تعهداتمان را نسبت به ســهامداران انــجام خواهیم داد.مشــارکت کارکنانمان را در ارائه خدمات به جامعه تشـویق خواهیم کرد.

سودآوری:
برای مشتریان خدماتی ارائه خواهیم کرد که به لحاظ هزینه، اثربخش و به لحاظ تکنولوژی برتر باشد.نوآوری شخصی و فرصت سازی را برای کارکنانمان تشــویق می کنیم. بازده سرمایه قابل قـبولی را برای سهامدارانمان ایجاد خواهیم کرد.با مشارکت شخصی خود سبب تحکیم مبانی اجتماع خواهیم شد.


فرم تماس

فرم تماس