میزبانی وب

میزبانی وب

میزبان وب سایت شما ارتباط آنرا با اینترنت برقرار نگاه می دارد، اطلاعات تان (مثلاً ایمیل) را ذخیره می کند و دست هکر ها را از دسترسی به آنها کوتاه می نماید.
«سرور اختصاصی» یک سایت را بر روی یک سرور میزبانی می نماید و ماهانه چند صد هزار تومان هزینه دارد. این توع میزبان برای بانک ها و شرکت های بیمه مناسب است که اطلاعات حساس و ارزشمندی دارند.
«میزبان اشتراکی» صدها سایت را بر روی یک سرور میزبانی می نماید که البته مقرون به صرفه بودن این میزبان – ماهانه چند ده هزار تومان – استفاده از آن را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط توجیه پذیر می نماید.
میزبانی بر روی «سرور مجازی» سرویس دیگری است که مابین دو سرویس فوق قرار دارد و تنها چند سایت بر روی یک سرور میزبانی می شوند که در این صورت پهنای باند ارتباط با اینترنت تضمین می شود.

واحد «میزبانی وب» شرکت فن آوران ارتباطات پالیز با ارائه خدمات زیر در خدمت مشتریان گرامی می باشد:
   -    میزبانی فضای اشتراکی ویندوز
   -    میزبانی فضای اشتراکی لینوکس
   -    ارائه سرور اختصاصی
   -    ارائه خدمات اشتراک فضا در مرکز داده
   -    خدمات اختصاصی پست الکترونیکی
   -    مدیریت سرورهای مشتری
 
با توجه به سیاست‌های موجود و وضع تحریم‌های بین‌المللی، خدمات میزبانی فضای وب و سرور اختصاصی بر روی سرورهای شرکت فن‌آوران ارتباطات پالیز در مرکز داده «گروه شرکت‌های پارس آنلاین» ارائه می‌شوند.
هم‌اکنون، مرکز داده‌های گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین ( دیتاسنتر ) در پارک فناوری اطلاعات پردیس واقع می باشد. گفتنی‌است این مرکز، یکی از بزرگ‌ترین مراکز داده‌های خاورمیانه است و خدمات متنوعی را ارایه می دهد.
 مرکز داده‌های بین‌المللی پارس آنلاین ( دیتاسنتر ) به عنوان اولین مرکز داده‌ی بخش خصوصی کشور برای ارایه‌ی خدمات خود به پیشرفته‌ترین تجهیزات با استانداردهای روز دنیا مجهز شده است.  
این تجهیزات می‌توانند پشتوانه‌ی بسیار ارزش‌مندی برای ارایه‌ی خدمات این مرکز باشد.
اتوماسیون کامل ارائه خدمات این واحد از طریق وب و پنل کنترلی ارائه شده به مشتری که امکانات بسیاری را در دسترس وی قرار می‌دهد، به سهولت انجام خدمات و رضایت مشتری منتهی شده است.
جهت آگاهی از امکانات و هزینه سرویس های میزبانی وب می توانید به بخش تعرفه میزبانی وب مراجعه فرمایید.
برای استفاده این خدمات می‌توانید هم اکنون اقدام به ثبت سفارش نمایید.
فرم تماس

فرم تماس